Bigo Live Fasulye Nedir?

 Bigo Live Fasulye Nedir?
Okunuyor Bigo Live Fasulye Nedir?

Bigo live reklamlarının artmasıyla birlikte uygulamayı kullanan kişilerin  kazanç sağlamada önemli rolü bulunan   bigo live fasulye nedir? en çok araştırılan konular haline geldi.    Bigo live platformu insanların üzerinde gerçekten olumlu etkiler bırakarak, onlara kazanç kapısı sunup iyi bir şekilde bilgi dağıtmasını amaçlamaktadır. Bigo live içinde kazanç sağlamak, yayın yapan insanlar için çok önemli bir rol oynamaktadır. Bigo live sistemi insanlar arasında olan etkileşimi son derece önemsemektedir. Buna da Bigo live adı vererek sisteme büyük bir maddi kaynakla giriş yapmış ve birçok kişiye ya da kuruluşlara reklam vererek yollarına emin adımlarla devam etmiştirler. İnsanların sağlam yapılar doğrultusunda kurulan network yani arkadaşlık bağlarını bu şekilde sağlam temellere dayanan yayınlar ile de oluşturmak amaçlanmıştır. Bigo live fasulye kazanç sağlayan bir diğer unsurdur. Bu sebepten yayın içinde aktif olarak bu tarz bağışlar alırsanız, size yapılan bağışlara ek olarak insanlarla iletişim bağınızı kurarak sürekli bir şekilde bağışlar toplayabilirsiniz. Bigo live yayın içerisinde yollanan fasulyelerin sayısı size maddi olarak geri dönüş yapmaktadır.

Birçok kişi için hala fasulye sayısının ya da fasulyenin önemi yok gibi gözükse de insanların kafasında bigo live fasulye ne işe yarar? Şeklinde sorular bulunmaktadır. Fasulyelerin lira bazında büyük para kazancına eşit olduğunu birçok yayın yapan kişi bilmektedir. Bu işlerden büyük para kazanmak ve aylık geçimini yaparak tamamen meslek haline getirmek için çoğunlukla insanlar fasulye gibi Bigo live içinde kazanç elde edeceği yöntemlerde etkin bir şekilde kendini geliştirmektedir. Yayın içerisinde yapılan bağışların çoğuna bakılınca genellikle insanlar, kız ağırlıklı olan yayınlarda fazlasıyla bağış alarak bu yol ile para kazanmaktadır. Bigo live bünyesinde yayın açarak para kazanan birçok insan vardır hatta çoğunluk olarak bakıldığında kız yoğunluğu mevcuttur. Bigo live için yayın yapan kişilerin genelinin ve moderatörlerin kazanç sağlayabilecekleri iki kritik nokta vardır: Onlara kısaca elmas ve fasulye yöntemi denmektedir. Bu sayede Bigo live içinde para kazanarak hem fasulye bağışları ile gelir elde edersiniz hem de yaptığınız yayınlar sonrası beğenilme topladıkça birçok farklı sosyal medya yerlerinde de popüler olarak o tarz yerlerde de kendiniz için kazanç kapısı oluşturabilirsiniz. Bu yazımıda  bigo live fasulye nedir? hakkında detaylı bilgiler sunacağız

Esnek Reklam Alanı
 

Bigo Live Nasıl Para Kazanılır?

Bigo Live Fasulye Ne İşe Yarar?

Bigo live altında toplanan kazançların çoğu bu yöntem ile olmaktadır. Sistem içerisinde topladığınız fasulyelerin büyük bir kısmının maddi karşılığı bulunmaktadır. Ek olarak onları bozdurarak kazanç kapısını kendiniz için aralamış olacaksınız. Bigo live, bu sayede yayın yapan birçok insanın gelir elde ederek sisteme bağlılığını arttırmak amaçlı destekler atarak yayın yapan kişilerin yayınlarını ön plana getirerek insanlara ellerinden geldiğince yardımcı olmaya çalışmaktadırlar. Bigo live, kazanılan her fasulyenin önemine fazlasıyla vurgu yapmaktadır. Az ya da çok bir beklenti içine girmeden bu portal kısmında aktif olarak yayınlar açtıkça insanlar sizin yayınlarınızı mutlaka ziyaret edecektir. Bigo live insanların yayınlarına yapılan fasulyeleri hızlı şekilde çekmesi yani hesabına para geçmesi için çok fazla mesai harcamaktadır.

Yaşanan herhangi bir sorunda Bigo live ekibi anında müdahale ederek yayın yapan yayıncılarını ya da bünyesinde moderatörlük yapan herhangi bir kişiyi mağdur etmemek ve kötü bir imaj sergilememek için aktif bir şekilde destek ekibi çalışmaktadır. Fasulyenin önemini bilen tüm yayıncılar, fasulyeleri yüksek tutarak fazla bir miktar olunca çekim talebi vermektedirler. Fasulyeler, yayını izleyen kişilerin sevdiği yayıncıya yaptığı bağışın adıdır. Fasulyeler için kısaca böyle bir özet geçsek bile, bu sektör artık geleceğin yeni mesleği haline gelecektir. Tekrar üstünde durmak gerekirse Bigo live kısmında fasulyelerin önemi çok fazladır. Bizim de aktif olarak rol aldığımız Bigo live, kazançları anında fasulye olarak çevirdiğinizde hesabınıza yatırmaktadır. Bu konu hakkında herhangi bir sorunuz olursa, WhatsApp hesabımıza sayfa sağ alt kısımdan  ulaşabilirsiniz.

Bigo Live Fasulye TL Çevirme Nasıl Yapılır?

Bigo live bünyesinde fasulye sistemine adapte olabilen tüm yayıncılar hızlıca para kazanarak yoluna devam edebilirler. İzleyicileri tarafında bağış alan yayıncıların maddi olarak bu fasulyeleri, dönüştürmeleri için biraz bekleyerek fasulye sayısı arttıkça komisyon ücretinin azalmasıyla da bu sektör içinde hızlıca yükselebilmektedirler. Yayıncılık işlerinde, bağış alan yayıncı bazen elmas bazen fasulye şeklinde ‘donate’ yani bağış alarak kendilerini izleyen kitleyici ile samimi bir etkileşim yakalayarak kendilerini izletmek için birçok yol dener. Bizim de Bigo live içerisinde denediğimiz birden fazla yöntem vardır. Bu tarz yayın portallarında başarılı olup zirveye doğru devam edebilmek için yayını takip eden izleyiciler ile yayıncı arasında sağlam bir bağ oluşmalı ki, insanlar devamlı izleyerek başkalarına da önererek sizin kitlenizi arttırmanız da bir rol oynasınlar.

İnsanlar, sürekli kendilerini geliştirip değiştirdikçe yayın içerisinde yapılan fasulye tarzı ya da elmas tarzı bağışlar artarak devam edebilir. Zaten ekstradan belirtmek gerekirse, Bigo live platformu her daim desteğini hissedeceğiniz bir platformu oluşturmuşlar. Artık iş biraz da sizin kendinizi pazarlama gücünüzle alakalı olarak yolunuza ya kesin bir şekilde ya da yavaş bir şekilde devam etmenize sebep olacaktır. Bigo live fasulye TL ye çevirme işlemi çok kolaydır. Çünkü yayının başında başlayan ve hemen hemen sonuna kadar devam eden bağış serüveni sonunda yapılan fasulye bağışları otomatik olarak sizin hesabınıza yatmaktadır. Fasulyelerin, para karşılığı değerini gösterecek olursak, 200 fasulye = 1 dolar şeklinde fiyatlandırma mevcuttur. Bunları da çekebilmek için ortalama olarak hesabınızda, yaptığınız yayınlardan size bağış olarak gelmiş olan yaklaşık 6700 civarı fasulye olmalıdır ki, bu fasulyelerin nakit karşılığını hesabınıza aktarabilirsiniz. Genelde bu platformda Türklerden daha çok yabancı ağırlıklı olsa da burada taht kurmak için erken bir girişim ile gücünüze güç, paranıza para katmanız mümkündür.

 

Bigo Live Fasulyeyi Elmasa Çevirme Nasıl Yapılır?

Bigo live, sunduğu olanaklar kısmında iki farklı seçenek sunmaktadır. Bunlardan birisi fasulye, bir diğeri ise elmas yöntemidir. Bigo live elmasları çok ama çok değerlidir. Yayın yapan kişiler, yaptıkları her yayında ortalama olarak belirli dakikalarda, elmas isteği yaparsa burada insanların psikolojik algoritması ile bağışları çekebilir. Bu taktiğimizi de sadece bize özgün diyebilirim. Bilgi almak isterseniz, iletişim adresimizden bu konu hakkında WhatsApp üzerinden bize yazabilirsiniz. İki donate arası değişiklik mümkündür fakat yapılan her bağış için çekim talebinde bulunamayabilirsiniz. İnsanlar, bağışları iki türlü yaptıkları için iki tür arasında herhangi bir geçiş maalesef bulunmamaktadır. Elmaslar zaten Bigo live içerisinde hediye tarzı ürünler almak istendiği zamanda kullanılmaktadır. Fasulyeler, genellikle elmaslara dönüştürülür ama geri olarak elmas, fasulyeye maalesef geri döndürülemez. Fasulyeler de nakde çevrilebilir. Fasulye kastıkça da Bigo live içerisinde bilinirliğiniz artabilmektedir. Bigo live için bulunan belirli başlı forumlarda, isminizden söz ettirdikçe insanlar sizlere daha fazla ilgi gösterir. Ek olarak siz ne kadar bilinirseniz, yaptığınız yayınlarda gelen seyirci ile doğru orantılı olarak yayın seviyeniz ön plana çıktıkça kazancınız yani bağışlarınız da artmaktadır. Bizim bir diğer taktiklerimiz den olan şey ise belirli yayınlarda, yardım toplayarak gerekli yerlere ulaştırmaktır. Bu şekilde de kendinize farklı farklı yollar seçebilir, kendinizi yayıncılık alanında böylece geliştirebilirsiniz.

 

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
454 okunma
okunma3
8 yorum