Bigo Live Hesap Silme Nasıl Yapılır?

 Bigo Live Hesap Silme Nasıl Yapılır?
Okunuyor Bigo Live Hesap Silme Nasıl Yapılır?

Birçok insanın merak ederek üye olduğu ve devamında da kendini yayınları izlerken bulduğu bir platform var. Bu platformun adı bigo live Türkiye pazarında en başından beri insanlara hesap açma, yayınlarda boy gösterme, insan ilişkilerini yükseltme gibi imkanlar sağlıyor. Bu sebepten kendi genel kullanıcı kitlesine, bir sürü potansiyel kullanıcı ekledi. Yoluna devam eden ve kendisini geliştiren bigo live, kullanıcılardan onay almaya devam etmektedir. Bigo live hesap silme nasıl yapılır? diye sorgulayan yayıncılar için biz araştırma yaptık  ve bilgilendirmek için  sizler için yazmaya başladık. İzlenen yayınların sayısı her geçen gün artan ve yayıncılarına desteklerini esirgemeyen bigo live ekibi, bazı sorunlar da yaşamaktadır. Bazen yayın yapan insanlar, izleyici kitlesine laf ederek, seyircisini kaybedebilir. Bu da sorunlara yol açar. Bu duruma gelen seyirci sunucu ilişkisi için bigo live hesap silme olanağı tanımaktadır. Ek olarak, hesap silecek kişi sebebini de belirterek, platformdan çıkabilir. Telefon, tablet ve bilgisayar gibi yerlerden bağlanma konusunda kolaylık sağlayarak, insanları platformda tutmayı sağlasa da çıkacak kişiler:  Bigo live hesap silme nasıl yapılır? diye sorguladığımızda  telefon ve bilgisayar üzerinden  nasıl bigo hesap silme yapılır   maddeler halinde belirttik .

Telefon için;

  • Sağ alttan kişi görünümü
  • Yardım ve Geri Bildirim kısmı
  • Gerekli boşlukları doldurmanızı ve uygulamadan çıkma sebebinizi belirtmenizi istiyor
  • Bu mesajı gönderdikten sonra
  • Gerekli işlemler sürece koyularak çıkış işlemi gerçekleşiyor

Bu şekilde telefon kullanıcıları ve tablet kullanıcısı için aynı şeyler geçerlidir. Telefondan bigo live hesap nasıl silinir? Gibi soru işaretlerini bu aşamalar ile gerçekleştirerek, uygulama içerisinde bulunan hesabınızı silebilirsiniz. Bilgisayar kullanan kişiler için ise:

  • Öncelikle bigo live sitesine giriş yapın
  • Daha sonra kendi hesabınıza girişinizi gerçekleştirin
  • Ayarlar kısmına gelin
  • Hesap işlemleri kısmından hesabınızı silerek kapatabilirsiniz

Bigo Live Greedy Nedir?

Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra artık bigo live hesabınız silinmiş olacaktır. Böylece de platformdan çıkabileceksiniz. Yapılan işlemler sonrası kapanan hesabınızın kayıtlı olduğu mail ve şifre tekrar kayıt olabilme hakkına sahipsiniz. İstediğiniz her yerde, istediğiniz zaman kaydınızı silerek, kayıt açma işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Kesin olarak silindiğinden emin olmak isterseniz, şifremi unuttum sekmesinden güncel mailiniz ile giriş yapmayı ve şifremi unuttum ile mailinize mail attırmayı deneyebilirsiniz. Bu sayede, hesap durumunuzu kontrol edebilirsiniz. Bigo live hesap durumunu da bu şekilde yaptıktan sonra, aldığınız ‘bu mail kullanılmamaktadır’. Mesajı ile birlikte artık tam anlamıyla bu platformdan çıkmış olacaksınız. Aklınızda oluşan yeni arayışlara girecekseniz bile, bu bigo live ile olmalıdır. İlerleyen süreçlerde de tekrar geri dönerek, kaldığınız yerden devam edebilirsiniz. Bigo live platformunun sağladığı, chat odalarında, yayınlarda insanlar arası iletişimi yüksek olan kişiler, buradaki karşılaştığı ve kurduğu sıcak ortamı başka yerlerde bulabilme oranı ne derece yüksektir tartışılabilir. Bu sebepten ötürü, bu platform bünyesinden üyeliği silerek çıkmak, tam anlamıyla bu ortamdan uzaklaşmak için geçerli bir sebebiniz olmadan buradan çıkmayın derim. Sahip olduğu ortam sayesinde bigo live platformunu çok fazla arayabilirsiniz.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
231 okunma
okunma10
5 yorum