Bigo Live Para Kazanma

 Bigo Live Para Kazanma
Okunuyor Bigo Live Para Kazanma

internetten  para kazanma  yöntemleri olarak araştırılan  en çok konulardan biriside   bigo live para kazanma insanların son zamanlarda bir şekilde para kazanmak istedikleri veya ek gelir oluşturma istekleri hat safhada. Bu tarz insanlara bizim de yaptığımız gibi birkaç akıl vermek isterim. Bigo live adlı portal üzerinde yayın açarak oyun oynarken para kazanmak kim istemez ki… Bizim de aylık olarak kazandığımız 80 ile 150 $ arası parayı Bigo live platformu üzerinden kazanmaktayız. Bu şekilde ek gelir oluşturarak kendimize yeni yollar aramaktayız. Popülerliğinin tavan yaptığı noktalarda aktif olarak yaptığınız her yayında aldığınız bağışlar sonrası yatan paralar ile ortalama 100 dolar kazanmaktayız. Bigo live bünyesinde aktif olarak yayın yapan birçok insan bu şekilde kazanmaktadır. Ek olarak Bigo live üzerinden nasıl para kazanılır? Gibi düşünceleri olan insanlar sitemizde bulunan WhatsApp uygulaması üzerinden belirttiğimiz iletişim ile bize ulaşabilirler.

Bigo insanlara kazanç kapısı açarak bigodan para kazanmayı sağlamaktadır. Yayıncı ile izleyici arasında köprü görevi görerek insanları birbirine bağlayarak bu tarz platformun aktif olması sonucu insanlar buralarda gerçekten çok iyi gelirler elde etmektedir. Para kazanmak artık bu devirde zor değil. Bigo live platformu üzerinde insanların bağlantıları da kazanç elde edebilmektedirler. Kişiler bu platform üzerinde aktif oldukça ek olarak %10’luk gibi bağışlar doğrultusunda yani ‘donate’ doğrultusunda kazançlarına ek bir yüzdelik koyulur. Aktif olmak ve bu portal üzerinde geçmişinizde ne kadar eskisiniz konusu üzerinden yola çıkılarak bu tarz yüzdelik dilimler size hediye olarak verilmektedir. Bigo live, diğer platformlara oranla daha çok yayıncılarının yanında durarak onlara ek kazançları her türlü vermektedir. Bunlara ek olarak diğer birçok yayıncı platformlarında yani canlı yayın yapan platformların bünyesinde olmayan özellikler gibi niteliklere sahiptir. Bigo live içerisinde moderatör görevi olan insanlar da buradan iyi paralar kazanmaktadır. Bigo live para kazanma konusunda birçok insanın yanında olarak yayınlarına destek vermektedir. Bigo Live ekibi, üstte de belirttiğimiz gibi sadece yayıncı bünyesinde olanlara maddi imkanlar sunmuyor. Ek olarak birçok insanı bu portala çekmek için insanlara ek kazanç imkanı vererek bünyesi altında topluyor. Birçok insan bağlılık kurarak bu platformun reklamını yaparak kazanç bile sağlıyor.

Esnek Reklam Alanı
 

Bigo live tanıtımın reklamını alarak dahi gelir kaynağı sağlayabilirsiniz. Bünyesinde çok fazla yayıncı ve izleyici bulunduran Bigo live, insanların yeteneklerini ya da oynadıkları oyunlar içerisinde başarı gösterdikleri sürece değil, başarısız olsalar bile yani yayınlara da yeni başlasalar bile her daim destekleyerek, onları ileri itmeye devam edeceklerini birçok kez dile getirmiştir. Bunların birçoğu insanlar gözünde büyük ayrıcalık oluşturmuştur. Bigo live platformunu olumlu seviyeye taşımıştır. İnsanlar bu destekleri ve bu tarz yatırımları gördükçe buralara yönelerek yeni kazanç oluşturmuştur. Bigo live para kazanma konusunda insanları teşvik ederek, asıl amaçları olan büyüme yolunda emin adımlarla ilerlemeye devam etmektedir. Bizim de yaptığımız yayınlar sonucu bazı zamanlar kazandığımız birçok kazanç üzerinde de etkileri bulunmuş olan böylesi kaliteli platformu, böylesine sağlam temellere dayanan Bigo live ekibini tebrik ediyorum.

İnternetten para kazanmak için birçok yolu deneyecek olan gençlerimize sadece yayın yap, para kazan mantığını aşılayan insanları bu taraflara yani yayıncılık sektörüne çekmeye her geçen gün devam ediyor. Bigo live para anlamında diğer yayın kuruluşlarına oranla daha az kesinti de yaparak insanları maksimum kar ile kafalarındaki kâr marjını maksimize etme isteğine herhangi bir engel koymayarak çok düşük bir miktarda komisyon keserek yolunuza devam etmeyi en büyük hedefleri haline getirmiştirler. Bigo live ekibi ve platformunun en büyük amaçları, insanlara bir gaye vermek ve o yolda ilerleyen insanlara sonuna kadar destek olarak iyi bir yolda emin adımlarla ilerlemesine katkı sağlamaktır. Bunu kanıtlamak için de sadece yayıncı kişilere de değil, yayın esnasında yayın odasında bulunan moderatör kişilere kadar sağladığı maddi destek ile görebiliriz.

Bigo Live Para Nasıl Çekilir?

Bigo live platformu insanların katkıları ile ve hitleri ile kazandıkları paraları destekleyen bir platform olarak bilinmektedir. Bu sebeple insanlara maddi olarak çok yüklenmeyerek, onların her daim yanlarında olarak destek vermektedir. Bu da Bigo live portalı üzerinde kullanıcı kişilere ek güven vermektedir. Para hesabınıza yattıkça kontrolleri sağlayarak hemen hemen günlük kontroller ile hesap durumunuzu yayıncı olarak ya da moderatör olarak kontrol edebilirsiniz. Kazandığınız fasulyeler ve elmasları zaten gerekli oldukça çekim işlemlerine tabi tutabilirsiniz. Büyük kazançlar sağlayan yayıncıların yanı sıra ürettiğiniz içeriklerin birçok kitleye ulaşması ile de yaptığınız para miktarını arttırmak mümkündür. Bigo live platformu bünyesinde yapılan bağışların büyük değerleri de mevcut olanları vardır. Zaten maddi bünyesini de bu konu başlığının sonlarına doğru değinerek kanıtlayacağım. Yüksek kazançlarınız için bizim de kullandığımız birçok taktik mevcuttur. Ek olarak bunları öğrenmek için bize iletişim bölümünden ulaşarak yardım talep edebilirsiniz. Birkaç örnek vermek gerekirse, yayına katılan insanlar yani izleyici kişilere, yayınlara

arkadaşlarını çağırmalarını onlar için bazı çekiliş tarzı şeyler yaparak izleyici kitlemizi arttırarak yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Ürettiğimiz içerikler doğrultusunda, insanlarla konuşarak onların dertlerini dinliyoruz. Bazı zamanlar hatta insanlara tavsiyeler veriyoruz. Son olarak ise Bigo live bünyesinde bulunan oyunlar için yayınlar açıyoruz. Bunlara da izleyicileri davet ederek kendi açtığımız yayınlara insanları yavaş yavaş bağlıyoruz. Bu sayede kâr marjımızı biz de maksimize ederek kendimizi hem geliştiriyor hem de büyütüyoruz. Bunlar Bigo live ve bigo tv üzerinden para kazanmak konuları olduğu için sizin de kendinizi has yöntemleriniz var ise uygulayabilir ya da bizlere iletişimden bilgi vererek bir sonraki yazımızda da onların üstünde durarak Bigo live platformunu aktif bir şekilde kullanan Türk yayıncıları yükselterek devam edebiliriz. Fasulye ve elmasların değerlerinden de söz etmek gerekirse, fasulye için kısaca bilgi vermek isteyerek, 200 fasulye yaklaşık olarak 7 TL etmektedir. Bilmeniz gereken en önemli konulardan birisi, çekim yapmak için en az 7 bin fasulyeye ihtiyacınız bulunmaktadır. Elmas konusuna değinecek olursak, 300 elmas yaklaşık 63 TL ve 4000 elmas yaklaşık 800 TL etmektedir. Siz de yayınlarınızda izleyiciler tarafından yapılan elmas bağışı sonrası çokça teşekkür ederek minnet duygunuzu dile getirebilirsiniz.

Bigo Live Nedir?

Bigo Live Dolar Hesabı Nasıl Açılır?

Bigo live bünyesinde birçok Türk yayıncı mevcut fakat dolar kazanmak Türk lirası kazanmaktan kat kat daha önemli halde olduğu için insanlar, dolar hesabı ile sağladığı kazancı maksimum yapmak istiyor. Bigo live para kazanmak adlı başlığımda da değindiğim gibi biz aylık minimum 80 $ yapıyoruz. Bu taktikleri öğrenmek için bizimle etkileşime geçebilirsiniz. Bigo live platformunda dolar kazanmak için yabancı içerikler çekerek ilk açtığınız hesabı yabancı kaynaklı açmalısınız. Bu sayede kazandığınız para dolar bazlı olacaktır ki yapılan fasulye ve elmas yardımları da kat be kat artarak devam edecektir. Bundan ötürü bu platform bünyesinde dolar kazanmak çok önemli bir hal almıştır. Bigo live ekibi gerekli desteği Türk yayıncılara sağlasa da, Türk yayıncılar her zaman daha fazlasını isteyerek bu popüler olan yayın portalında çok daha fazlasını istemektedir. Dolar hesabını açmak için en gerekli özellik yabancı kaynaklı içerik ve Bigo live yayın hesabınızı  direkt olarak banka hesabınıza bağlamanızdır. Herhangi bir  türk bankasından  kendinize ait dolar hesabı açarak  bunu bigoya bağlayabilirsiniz ve  aylık ücretleriniz bu hesaba yatırılır.

Yapılan Yorumlar
Bir Yorum Yapın

Bilgiler
439 okunma
okunma5
18 yorum